کرایه پایه میکروفن

اجاره پایه باند
05/12/2020
میکروفون هدست
میکروفون هدست
25/12/2020
کرایه پایه میکروفن

کرایه پایه میکروفن

کرایه پایه میکروفن مناسب و مستحکم کار خیلی اسانی نیست و اجاره کنندگان برای کرایه پایه میکروفن باید وسواس زیادی داشته باشند.

بدیهی است که اجاره دهنگان سیستم های صوتی و نورپردازی برای کرایه پایه میکروفن باید لوازم جانبی کافی برای اجاره سیستم را داشته باشند ولی با توجه به مصرفی بودن این لوازم و همچنین عدم دریافت مبلغ اجاره جداگانه برای این لوازم کمتر شاهد این هستیم که لوازم گران قیمت و با دوام تحویل رنت کنندگان گردد مگر تعداد محدودی از همکاران که اینده نگر هستند و برای کارشان ارزش کافیرقائل میشوند.
در حال حاضر و با توجه به بالا رفتن قیمت دلار و چند برابر شدن قیمتها برای خرید یک پایه خوب باید بین ۳۰۰ تا ۹۰۰ هزار تومان هزینه شود و به همین دلیل بسیاری از رنت دهنگان جهت کرایه پایه میکروفن سیستمهای صوتی و نورپردازی تمایل زیادی به رایگان در اختیار گذاشتن این قببل لوازم جانبی ندارند.

اهمیت پایه میکروفن در مراسم بسیار انکار ناپذیر است .

مدلهی مختلفی از پایه میکروفن در بازار موجود است و در حالرحاضر بعضا بسیار گران قیمت در شرایطی که برای کرایه پایه میکروفن میبایست بهترینها را انتخاب کنید قیمت پایه معمولی بین ۲۵۰ تا ۳۵۰ و قیمت پایه میکروفن خارجی بخصوص تمام فلزی باللتر از یک میلیون تومان است.
در این شرایط رنت دهندگان سیستمهای صوتی و نورپردازی این لوازم جانبی را هم جداگانه اجاره میدهند.
ضمنا با وجود قیمتدبسیار بالاط میکروفن که بعضا تا ۲۰ میلیون تومان هم میرسد اهمیت داشتن یک پایع مناسب و مطمئن انکار نا پذیر است.

برای کرایه پایه میکروفن مناسب و کارامد از مشاوره رایگان و کارشناسانه تیم ما بهره مند شوید و ما را مشاور امین خود قرار دهید.

پایه های میکروفن از چاهار تیکه تشکیل میشوند که خود قسمت زیرین دارای سه بازو برای حفظ تعادل هستند قسمت میانی و بالایی پایه برای تنظیم ارتفاع میباشد و در نهایت یک قطعه نگهدارنده میکروفن در بالای پایه وجود دارد در بیشتر مواقع قطعات پایه میکروفن بصورت یدکی یافت میشود.

اجاره سیستم صوتی
اجاره باند فلش خور در تهران
کرایه میکروفن یقه ای
خرید پایه میکروفن