میکروفون هدست

کرایه پایه میکروفن
کرایه پایه میکروفن
17/12/2020
دستگاه دی جی
08/01/2021
میکروفون هدست

میکروفون هدست

میکروفون هدست یکی از ملزومات لازم و ضروری برای مشاغل هنری و صدابرداری است.

میکروفون هدست که با نام هد میک هم شناخته میشود این مدل میکروفون برای اجرای مراسم های عروسی ،نامزدی، جنگ شادی و همایشها و کنفرانسها استفاده میشود .

انواع میکروفن هدست

میکروفون هدست انواع زیادی دارند که با برندهای مختلف در بازار یافت میشوند اما تمام انها به دسته تقسیم میشوند .
میکروفون هدست بیسیم
میکروفون هدست با سیم

میکروفونهای هدست بیسیم قیمت بالایی دارند و صد البته مانند تمام ملزومات و سیستمهای صدابرداری و نورپردازی این میکروفون ها هم از تنوع بسیار بالایی برخوردارند و با ورود اجناس درجه ۳ و ۴ چینی به بازار ایران خریداران میبایست تحقیق خیلی زیادی انجام دهند زیرا یک میکروفون هدست بی کیفیت به هیچ دردی نمی خورد .
اما اگر بدنبال اجاره میکروفن هدست هستید دیجی سیستم نوع با کیفیت این میکروفون را در اختیار شما مشتری گرامی قرار میدهد.
از مهمترین برندهای میکروفون هدست مارک akg و سنهایزر هستند و البته شور لازم است بدانید بدلیل کیفیت بالای این برندها در تمام ضمینه های کاری در خصوص سیستم های صدابرداری و نورپردازی از جمله باند یا اسپیکر، انواع رقص نور و میکروفون های بیسیم و باسیم قیمت کالاهای این چند برند نسبتا بالا و گران است اما خیال شما را برای برگزاری جشن یا همایشهایتان راحت میکند.

هد ست با سیم

در مورد میکروفون هدست باسیم باید بگویم کاریی این مدل کمتر است اما بدلیل قیمت پایینتر مورد توجه قرار دارد .
توصیه من این است که در صورت در نظر داشتن مبلغ مشخص براز خرید میکروفون هدست بهتر است یک میکروفون با سیم برند و با کیفیت تهیه نمایید تا یک میکروفون بیسیم بی کیفیت .
شرکت دی جی سیستم افتخار دارد با ارائه بهترین و باکیفیت ترین سیستمهای صوتی و نورپردازی از جمله باند های jbl ، ev ،fbt و…… در خدمت شما عزیزان باشد .
همچنین برای اجاره باند ، اجاره رقص نور ، اجاره میز ال ای دی ، کرایه فلش ،کرایه لیزر و انواع دیگر ملزومات لازم برای بر گزاری یک مهمانی بیاد ماندنی میتوانید با یک تماس از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.

 

کرایه میکروفون هدست
اجاره باند
کرایه اسپیکر بلوتوث دارخرید میکروفن