دستگاه دی جی

میکروفون هدست
میکروفون هدست
25/12/2020
دستگاه مه ساز
17/01/2021

دستگاه دی جی یا همان پلیر و میکسر وسیله ای پیشرفته برای میکس اهنگ توسط دی جی من است.
دستگاه دی جی ها بطور معمول دارای ۲ پلیر و یک میکسر هستند و البته دی جی های حرفه ای برای بهتر شدن کارشان از ۴ پلیر هم استفاده میکنند .
بطور کلی کار کردن و میکس خوب و عالی به دستگاه دی جی سختتر از کار با کنترلر هست و دی جی های با سابقه و قدیمی بیشتر راقب به گار کردن با دستگاه دی جی هستند.

تفاوت اساسی در دستگاه دی جی و کننرلر در چیست؟

این سئوال سئوالی تخصصی و بسیار مهم است که ساعتها میتوان در موردش بحث کنیم اما تفاوت اصلی دستگاه دی جی با کنترلر در سینک کردن اهنگها است سینک اهنگ بمعنای پشت سر هم قرار گرفتن اهنگ بدون فالش شدن میباشد بطوری که اهنگ از ریتم نیوفتد و مهمانان متوجه مشکلی در تعویض اهنگ نشوند .

در کنترلر ها دکمه ای موجود است که این کار را بسیار راحت میکند و البته این مهم در دستگاه دی جی های پیشرفته و بروز هم گنجانده شده است.

دی جی های قدیمی بیاد دارند که بدون سینک اتومات در دستگاههای قدیمی کار بسیار دشوارتر بود و مهارت بسیار بیشتری میطلبید.

از نظر خیلی از شنوندگان کا با دستگاه دی جی خیلی سخت نیست اما در عمل میبینیم که دی جی ها یی که سواد موسیقی دارند بسیار موفقتر هستند.
انتخابداهنگ در دی جی خیلی مهم است و دی جی هایی که ریتم و ضرب را میشناسند حیلی موفقترند.
بهتر است بیش از این از بحث اصلی فاصله نگیریم.

پس تا اینجا به این نتیجه رسیدیم که کار با دستگاه دی جی سختتر و با کلاستر است .

در کنترلرهای all in one تمام کارایی دستگاه دی جی وجود دارد بدین معنی که هم به برنامه های دی جی مانند تراکتور یا سراتو و…. از طریق لپتاپ وصل میشوند و هم با داشتن صفحه نمایش روی هر دک امکان پلی از طریق usb وجود دارد.

دستگاه دی جی های مدل بالا نیز بهمین ترتیب امکان پلی از طریق لپتاپ و استفاده از برنامه های پلی مانند تراکتور و ویرتوال دی جی را دارند.

امروزه و با اوج گرفتن عجیب قیمت دلار تهیه یک دستگاه دی جی بروز آسان نیست و این دستگاهها قیمت بسیار بالایی دارند برای مثال یک دستگاه پایونیر ۲۰۰۰ لکسوس حدود ۷۰ میلیون تومان قیمت دارد که البته این دستگاه همه چی تمام است .

دستگاههای مانند ست ۸۵۰ پایونیر یا۹۰۰ پایونیر را میتوان بین ۱۵ تا۲۰ میلیون تومان تهیه کرد.
افکت دستگاه دی جی عموما بر روی میکسر هست اما بعضی از دستگاهها بر روی پلیر هم افکت دارند .
افکتها در کنترلر بیشتر است .
معرفی شرکت پایونیر

معرفی شرکت پایونیر

این شرکت یک شرکت چند ملیتی و متخصص در حوزه تولید محصولات چندرسانه‌ای دیجیتال است و مورد پسند بسیارب از مردم دنیا و این برند حداقل یکبار در خاننه هر فردی بوده باشد. این شرکت در سال ۱۹۳۸ در توکیو ژاپن تأسیس شد و به یکی از مطرح‌ترین برندهای تولید سیستم‌های صوتی و تصویری تبدیل شد.

پس از پیشرفت تکنولوژی شرکت پایونیر نیز پیشتاز تولید دستگاه دی جی شد و دستگاهی ایده‌آل را برای دیجی‌ها تولید کرد. دستگاهی که کنترل‌ نرم افزارهایی مانند سراتو و ترکتور را در اختیار دی جی ها قرار می‌دهد.

امروزه استفاده از دستگاه‌های دی جی علاوه بر جشن‌ها و کنسرت‌های موسیقی در سازمان‌ها، شرکت‌ها، استودیوها و همایشها نیز رونق پیدا کرده است.

اگر بدنبال خرید یا رنت دستگاه دی جی هستید شرکت دی جی استار با همکاری دی جی سیستم این دستگاه را در اختیار شما قرار میدهد.
همچنین آموزش حرفه ای کار با دستگاه دی جی تخصص کارشناسان ماست.

دستگاه پایونیر

کرایه دستگاه دی جی
اجاره کنترلر پایونیر
پایونیر

مشتریان محترم بدلیل شیوع ویروس کرونا از این پس قبل از مراجعه هماهنگی نمایید.

مشتریان محترم دستگاه کنترلر s8 موجود شد.