اهمیت باند با کیفیت

تاثیر قیمت دلار بر مشاغل ازاد
تاثیر قیمت دلار بر مشاغل ازاد
22/10/2020
اهمیت استابلایزر
اهمیت استا بلایزر
15/11/2020
اهمیت باند با کیفیت

اهمیت باند با کیفیت

اهمیت باند با کیفیت برای همگان کاملا روشن است و اجاره کنندگان سیستمهای نورپردازی وصدابرداری به این مهم با دیدی حرفه ای نگاه میکنند .

اما اینکه باند با کیفیت چه خصوصیاتی دارد و چگونه میتوانیم یک اسپیکر با کیفیت و مناسب مراسم خودمان انتخاب کنیم مسئله ساده ایست اما اکثر رنت کنندگان باند و رقص نور بدلیل عدم اگاهی اجاره باند و تشخیص کیفیت ان را دشوار تصور میکنند.
در این نوشته سعی میکنم با توضیحاتی ساده به شما کمک کنم که قدرت انتخاب خود را بالا ببرید و بهترین گزینه را برای اجرای مراسم شاذی خود و فرزندانتان داشته باشید.

مشخصات یک باند خوب

یک باند خوب و با کیفیت در وحله اول باید دارای برند شناخته شده باشد برندهایی مانند jbl, ev, montarbo ,daynacord از برندهای برتر در چند سال گذشته میباشند دلیل اینکه میبایست از برند شناخته شده استفاده نمایید این است که این باندها از متریال بسیار با کیفیت ساخته میشوند و از همه مهمتر اطلاعات حک شده در پشت این اسپیکرها حقیقی است در حالی که در باندهای چینی هیچ اطمینانی در اینرخصوص وجود ندارد.
دوم اینکه باید به قدرت باند دقت کنید در باندهای اصلی مقدار وات نوشته شده در پشت باند rms است یهنی حقیقی است یک باند ۳۰۰ تا ۵۰۰ وات حقیقی صدایی بسیار بلند و با کیفیت دارد .
سوم اینکه دوام باند بسیار مهم است زیرا هزینه خرابی باند بعهده استفاده کننده است .

برای اینکه به اهمیت باند با کیفیت بیشتر پی ببرید نوشته های دیگر ما را مطالعه کنید.

 

باند اکتیو
اجاره باند فلش خور
اجاره باند فلش خور در تهران