اهمیت استا بلایزر

اهمیت باند با کیفیت
اهمیت باند با کیفیت
03/11/2020
اجاره اسپیکر با کیفیت
اجاره اسپیکر با کیفیت
25/11/2020
اهمیت استابلایزر

اهمیت استابلایزر ۰۹۱۲۱۳۷۲۲۶۸۳

اهمیت استا بلایزر در مراکنسرتها ” همایشها سم عروسی ” مهمانی ” کنسرتها ” همایشها و هر انچه نیاز به برق سالم و بدون نوسان دارد

اهمیت استا بلایزر

یکی از مهمترین مواردی که میبایست در جشنها ” مهمانیها ” کنسرتها بسیار مورد توجه قرار گیرد استا بلایزر ا ست همانگوه که ا از نام وسیله مشخص است این وسیله باعث ایجاد برق یکنواخت و بدون نوسان میشود که برای هر وسیله مهم برقی کاملاضروری است .
در میان وسایل برقی حساس اسپیکرها و لوازم نورپردازی از مهم ترین لوازم هستند زیرا اگر در میانه اجرای موزیک در مراسم این اتفاق رخ دهد موجب بر هم خوردن مراسم میشود.

استا بلایزرها در توانهای مختلف با مدل و قیمت متفاوت  در بازار موجود هستند در واقع استا بلایزر نوعی ترانس با کیفیت است.

استابلایزر تثبیت کننده ولتاژ است

تثبیت کننده ی ولتاژ یا استابلایزر دستگاهی الکترونیکی همانگونه که از اسمش معلوم است تضمین کننده یک جریان بدون نوسان است که این موضوع و استفاده از ترانس استابلایزر باعث می شود تا وسیله برقی بواسطه نواسانات جریان الکترونیکی آسیبی نبیند.

استابلایزر با داشتن یک ترانس تقویت و یک برد میکروپروسسوری  برق ورودی را در هر ثانیه چک نموده و در صورت افزایش یا کاهش ولتاژ به صورت اتوماتیک یک ولتاژ ثابت را به مصرف کننده ارائه می دهد.

استابلایزر سیستم تنظیم و ثبات دهنده ولتاژ می باشد و هر زمان داخل شبکه کاهش، نوسان و یا اختلالی ایجاد گردد سریعا از طریق استابلایزر مشخص میشود.

و به طور اتوماتیک برطرف می گردد.

استابلایزرها در منازل و محیط کار بسیار مهم هستند به همین دلیل تولید کنندگان این دستگاهها باید بسیار حرفه ای باشند.

در شغل اجاره باند و نورپردازی هر یک از رنت دهندگان میبایست از این وسیله استفادهکنند.

 

اجاره باند اکتیو
اجاره باند فلش خور
کرایه سیستم مجالس