اجاره پایه باند

اجاره اسپیکر با کیفیت
اجاره اسپیکر با کیفیت
25/11/2020
کرایه پایه میکروفن
کرایه پایه میکروفن
17/12/2020

اجاره پایه باند تمام فلزی بسیار مقاوم و دارای پین نگه دارنده دوبل یکی از ملزومات بسیار مهم در مراسمهای خانگی و رسمی از جمله نامزدی ‘عروسی’بله برون’همایشها’کنسرتها و بطور کلی برای اجرای موزیک و پخش تیزر و….. پایه باند است.

اهمیت اجاره پایه میکروفن

تصور کنید در یک مراسم رسمی که هزینه بسیار زیاد و مهمانان عزیز و ویژه دارد بدلیل عدم استحکام کافی پایه باند اتفاقا با برخورد کوچک یک وسیله یا یک فرد باند سرنگون شود و مراسم مختل شود و یا باند بر سر کسی فرود اید و مراسم کلا بهم بخورد پس در شرایطی که با تهیه و یا رنت یک پایه باند مستحکم میتوان از این بابت به خاطری راحت و اسوده رسید عدم انجام این کار بسیار بی توجهی محسوب میشود .

دی جی سیستم با تهیه و ارائه پایه باند تمام فلزی و مستحکم شما خیال شما را اسودا میکند تا با خاطری اسوده به مهمانان خوود رسیدگی نمایید.
البته این را هم اصافه کنم که ما برای تحویل پایه باند اجاره جداگانه ای دریافت نمیکنیم و تمام مطعلقات مربوط به اسپیکر از جمله پایه باند و سیم های مربوطه به صورت رایگان تحویل اجاره کنندگان میگردد.

برای اجاره پایه میکروفن چه کنیم؟

برای اجاره پایه باند نیازی نیست به فروشگاه دیگری مراجعه کنید فقط کافیست انتخابتان برای اجاره باند با تحقیق کافی باشد تا رنت دهنده دقدقه کافی برای بهتر برگزار شدن مراسم شما را داشته باشد .

دی جی سیستم به شما اطمینان میدهد زه شما مشاوره کامل و رایگان ارائه نماید و برای مراسم شما اهمیت لازم و کافی را داشته باشد.
معرفی پایه باند اکو تک

پایه باند فلزی بسیار محکم جهت انواع باندهای چوبی و فایبر در هر سایزی تحمل باندهای ۴ بلندگوی بزرگ بست های این پایه از جنس فلز محدوده ارتفاع از ۱۱۰ تا ۲۲۰ سانتی متر اورجینال این محصول صرفا توسط شرکت اکوتک در ایران توزیع می گردد.

ابعاد

۲۰۰×۳۵۰×۱۲۰۰ میلی‌متر

توضیحات

– پایه باند فلزی

– بسیار محکم

– جهت انواع باندهای چوبی و فایبر در هر سایزی

– تحمل باندهای ۴ بلندگوی بزرگ

– بست های این پایه از جنس پلاستیک فشرده

– محدوده ارتفاع از ۱۱۰ تا ۲۲۰ سانتی متر

امیدواریم نوشته اجاره پایه باند برای شما مشتری گرامی مفید بوده باشد.

اجاره باند
کرایه باند بلوتوث دار

اجاره پایه باند

اجاره پایه باند