اجاره سیستم صوتی

اجاره رقص نور ال ای دی
23/05/2020
اجاره باند در قیطریه
اجاره باند در قیطریه
27/06/2020
اجاره سیستم صوتی

اجاره سیستم صوتی با کیفیت برتر

اجاره سیستم صوتی پر قدرت مناسب مراسم خانگی و حرفه ای دارای پورت usb و بلوتوث دار
سیستمهای صوتی بطور کلی به دو دسته اصلی تقسیم میشوند سیستمهای صوتی اکتیو و سیستمهای صوتی پسیو البته این دسته بندی ارتباطی به قدرت و کیفیت بانها ندارد .ممکن است یک باند پسیو بسیار قدرتمند تر و با کیفیت تر از یک مدل دیگر از باند اکتیو باشد.
نوع و محل استفاده از این سیستمهای صوتی متفاوت است و این مهم باعث تفاوت در باندهای اکتیو وپسیو است.

تفاوت سیستمهای صوتی اکتیو وپسیو

 

سیستمهای صوتی اکتیو

سیستمهای صوتی اکتیو به اسپیکرهایی گفته میشود که خودشان دارای امپلی فایر میباشند و با اتصال مستقیم به برق و بهرهگیری از بلوتوث فلش و یا سیم aux قابل استفاده میباشند.

سیستمهای صوتی پسیو

سیستمهای صوتی پسیو به سیستمهاییی گفته میشود که شامل پاور میکسر و ۲ یا چند عدد باند پسیو میباشند و از طریق اتصال سیم aux , و میکروفن برای مراسم عروسی ” همایش ” سخنرانی ” کنسرتها ” هیت ها و… استفاده میشود .

شرکت دی جی سیستم با کادری مجرب و ارایه بهترین و با کیفیت ترین باندهای اکتیو و پسیو شما را در برگزاری هرچه با شکوه تر مراسم ها یاری مینماید .

اگر به فکر برگزاری جشن مهمانی وتولد در فضای منزل خود هستید بهترین گزینه برای شما استفاده از باند اکتیو با قابلیت اتصال از طریق فلش و بلوتوث است اسپیکرهای اکتیو جی بی ال و الکتوویس بهترین انتخاب هستند .

قدرت باندهای اکتیو ۱۰۰۰وات ” ۵۰۰ وات ” ۴۰۰ ” وات ۳۰۰ ” و ۲۰۰ وات هستند اگر وات باندها ار ام اس باشد برای شما یک اسپیکر ۳۰۰ وات هم کافی است البته باندهای چینی وات واقعی یا ار ام اس نمیدهند و برای استفاده از این باندها بایست حتما تست در محل تحویل را در برنامه کاری خود قرار دهید.

بدیهی است برای استفاده از میکروفن جهت برگزاری مراسم های مهمتر مانند سخنرانی ” کنسرت ” همایش ” عروسی های بزرگتر میبایست از سیستمهای صوتی پسیو بهره ببرید .

برای اجاره سیستم صوتی مناسب مراسم خودتان کافی است باما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را به بهترین نحو راهنمایی نمایند . برای نمونه یک مدل باند اکتیو بسیار کارامد را با ذکر مشخصات به شما عزیزان معرفی مینمایم.

باند اکتیو zlx الکتروویس

باندzlxهم مانند انواع باند الکتروویس بسیار با کیفیت و با توان خروجی ۱۰۰۰ و مشخصات ذیل یکی از بهترین گزینه ها برای اجاره سیستم صوتی میباشد.
آمپلی فایر دارد سایز تویتر ۱٫۵ اینچ سایز ووفر ۱۵ اینچ نهایت توان خروجی ۱۰۰۰ وات حداکثر SPL ۱۲۷ dB

جنس بدنه Polypropylene رنج پاسخ فرکانسی ۴۲Hz – ۲۰kHz خروجی (۱) XLR link Output ورودی (۲) XLR/TRS Combo Jack, (1) 3.5 mm طول ۶۸۵ میلی متر عرض ۴۲۳ میلی متر ارتفاع ۳۸۳ میلی متر وزن ۲۳ کیلوگرم

اجاره باند اکتیو کرایه سیستم صوتی