اجاره رقص نور در شمال تهران

بلک لایت
اجاره رقص نور در تهران
14/07/2020
کرایه باند شارژی در شمال تهران
11/09/2020
اجاره رقص نور در شمال تهران

اجاره رقص نور ۰۹۱۲۳۷۲۲۶۸۳

اجاره رقص نور در شمال تهران با استفاده از جدیدترین رقص نورها و میزهای ال ای دی 

اجاره سیستمهای نوین نورپردازی نیاز به مطالعه و مهارتهای بروز دارد و شرکتهایی رنت دهنده نور و صدا باید اطلاعات بروزی داشته باشند امروزه بیش از ۱۰۰ مدل  لوازم نورپردازی مدرن در بازار موجود است .

شرکت دی جی سیستم یک شرکت قدیمی و دانش بنیان است که با ارایه بهترین و بروزترین لوازم نورپردازی در تمام نقاط تهران بویژه در غرب و شمال تهران میتواند بهترین گزینه برای هر چه بهتر برگزار شدن مهمانی های شما عزیزان باشد .

با شایع شدن ویروس کرونا و تعطیلی تالارها و تجمعات با نفرات بالا بیشتر مراسمها اعم از تولد” مهمانی ” وحتی نامزدی و عروسی در منازل برگزار میشود و مشتریان

محترم مایل به اجاره رقص نور های کوچک و مناسب منازل هستند .

چگونه رقص نور تهیه کنم؟

شما عزیزان برای اجاره رقص نور در شمال تهران و همچنین مناطق غرب و مرکز تهران میتوانید از مشاوره تخصصی و رایگان کارشناسان دی جی سیستم بهرهمند شوید.

برای اینکه یک نورپردازی زیبا و مناسب داشته باشید میبایست اطلاعاتی مکفی از انواع رقص نور ها داشته باشید .

در جهت بیشتر شدن علم شما در خصوص اجاره باند و نورپردازی باختصار چند مدل رقص نور زیبا و پر طرفدار را به شما خوبان معرفی میکنم و امیدوارم کمکی خوب برای بالا رفتن سطح اطلاعات شما عزیزان باشد.

رقص نور اسپایدر

این مدل رقص نور از نمونه های جدید و زیبای نورپردازی در کشورمان محسوب میشود که در مراسمهای گوناگون مانند ممانی ” تولد ” نامزدی ” عروسی و کنسرتها و همایشها استفاده میشود و بدلیل طیف وسیع و تمام رنگ بودن و همچنین قابلیت گردش عمودی و افقی بسیار کارامد است این مدل رقص نور بازوهای دو تایی و سه تایی دارد و با چرخش ۳۶۰ درجهای جلوه ای بسیار زیبا به مراسم میبخشد.

شرکتهای تولید کننده رقص نور که عمدتا چینی هستند هر روزه بدنبال تنوع بیشتر در بازار هستند مویینگ یا رقص نور اسپایدر ۳ بازو یا همان کاووس از نمونه های پیشرفت تکنولوژی نورپردازی جدید در دنیاست.

فضای مناسب استفاده از اسپایدر

مووینگ اسپایدر مناسب استفاده در داخل و یا فضای باز است و داری نمایشگر ال ای دی و قابل تنظیم برای سنسور صدا و حساس به موزیک میباشد همچنین این مدل اسپایدرها قابلیت کارکرد اتوماتیک و کنترل از طریق دی ام ایکس dmx هستند.

مووینگ اسپایدر سه بازو فولکالر شامل ۹ عدد ال ای دی فولکالر میباشد که به صورت مثلثی روی سه بازو متحرک قرار گرفته و با افکتهای زیبا هیجانی خاص به مهمانی .های شما میدهد.

مووینگ اسپایدر دارای مدلهای متنوع میباشد از جمله مووینگ اسپایدر دو بازو ثابت و متحرک و یا مینی مووینگ اسپایدر دو بازو با قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه

مووینگ ها جز پیشرفته ترین تجهیزات نورپردازی مجالس هستند.

. با کمی توجه به فیلم های کنسرت ها،مهمانی ها و موزیک ویدیو ها متوجه میشویداسپایدر چه نقش پر رنگی در زیبا سازی مراسم مهمانی و عروسی شما دارد.

این مووینگ ها با پخش نور در جهت های مختلف و رنگهای مختلف هیجان را درمهمانی ها و کنسرت افزایش میدهد و جلوه زیبایی به مراسم میبخشند

اگر بفکر اجاره رقص نور در شمال تهران هستید همین حالا با ما تماس بگیرید و با کمترین قیمت برترین لوازم نورپردازی را در اختیار داشته باشید.

اجاره رقص نور در شمال تهران

مووینگ اسپایدر

 

کرایه رقص نور ال ای دی کرایه مووینگ وش

رقص نورهای جدید ۱۴۰۰ برای زیباتر شدن مراسم دلبندان شما به مجموعه نور و صدای دیجی سیستم اضافه شد.