اجاره رقص نور در تهران

اجاره پایه باند
اجاره اکو و باند
07/07/2020
اجاره رقص نور در شمال تهران
اجاره رقص نور در شمال تهران
20/07/2020
بلک لایت

بلک لایت ال ای دی در تهران

اجاره رقص نور در تهران از جمله مناطقی مانند سعادت اباد ” شهرک غرب ” نیاوران ” تجریش ” فرمانیه و شمال و غرب تهران.

چرا دی جی سیستم بهترین گزینه برای اجاره رقص نور در تهران میباشد؟

شرکت دی جی سیستم شرکتی با پیشینه درخشان در ارایه انواع رقص نور جدید در تهران است .

ما مفتخریم که ۱۵ سال متوالی در خدمت شما مشتریان گرامی هستیم و با مشاوره کارشناسی و بهره گیری از علم روز نورپردازی یکی از شرکتهای دانش بنیان در این عرصه میباشیم.

شرکت دانش بنیان دی جی سیستم با ارایه بیش از ۴۰ نوع لوازم نورپردازی مختلف شامل رقص نور ” لیزر ” بلک لایت ” بخار ” کالر چنجر ” ژوپیتر ” اسپایدر ” مووینگ ” و هر انچه در عرصه نورپردازی مجالس مورد استفاده قرار میگیرد یکی  از بزرگترین و قدیمیترین رنت دهندگان نورپردازی در تهران است .

حالا برای اینکه شما عزیزان بیشتر از گذشته با انواع رقص نور و به طور کلی نورپردازی مجالس اشنا شوید سعی میکنم تک تک  به بررسی این سیستمها بپردازم .

لیزر هفت رنگ

لیزرها از انواع نورپردازی بسیار پر طرفدار هستند که با تنوع بسیار زیاد در اکثر مراسمات مهمانی ” تولد ” نامزدی ” عروسی ” جشنواره ها ” نمایشگاهها ” حتی جلوی درب مغازه ها برای جلب توجه استفاده میشوند .

لیزر هفت رنگ یکی از بهترین و زیباترین انواع لیزر هستند که با طرحهای بسیار متنوع و نورهای همزمان ابی ” بنفش ” قرمز ” صورتی ” سبز ” و زرد جلوه بسیار زیبایی به مراسم شادی شما میبخشد.

شما برای اجاره رقص نور در تهران میتوانید با یک تماس نمونه های زیبایی از لیزر ها و رقص نورها را داشته باشید.

لیزر های هفت رنگ سه بعدی هم هستند با این کارایی شما میتوانید از لیزر هفت رنگ برای تبلیغات و نورپردازی زیبای مکانهای عمومی ” تالارها ” کنسرتها و همایشها هم استفاده کنید.

 

 

اجاره رقص نور در تهران

اجاره رقص نور در تهران

لیزر چهار کانال ۴ رنگ

 

این مدل لیزر هم مانند لیزر هفت رنگ بسیار کارامد است و تقریبا خصوصیات لیزر هفت رنگ را دارد با این تفاوت که ۴ رنگ نور لیزری جداگانه در کانالهای متفاوت که همگی جزو یک مجموعه هستند را دارا میباشد . در صورتی که شما از بخار در مراسم مهمانی تولد و یا عروسی و نامزدی استفاده میکنید بهترین گزینه لیزر چاهار کانال است زیرا سطح خیلی زیادی را میپوشاند و جلوه بسیار زیبایی دارد بصورت کلی لیزر و بخار یا همان ابر ساز مکمل یکدیگر هستند زیرا خطهای لیزر در مسیر عبور تا مانعی مانند دیوار در زمانی که بخار در فضا باشد کاملا زیبا دیده میشوند . لیزرهای ۴ رنگ متشکل از رنگهای ابی ” قرمز ” سبز و زرد است .

لیزر 4 رنگ

اجاره رقص نور در تهران

رقص نور پارکن

از دیگر نورپردازیهای پر طرفدار میتوان به رقص نورپارکن اشاره کرد ای مدل از لوازم نورپردازی دارای نور ال ای دی هستند و به دلیل همه رنگ بودن و کستردگی نور در تمام مراسمات خانگی و ارگانی استفاده میشوند.

پارکنها درمدلهای بسیار متنوع با تعداد لنزهای متفاوت و قدرت لامپهای ال ای دی نیم وات ” یک ” وات ” ۳ وات و ….. در بازار موجود هستند .

پارکن یا  رقص نور پارLED   برای نورپردازی در اماکن و مجالس و سالن های جشن و اجرای برنامه های شاد و زنده کاربرد وسیعی دارد .این دستگاه نورهای متفاوتی با شدت ها و رنگ های متفاوتی ایجاد می کند.

پارکن ۵۴ لنز  با دارا بودن تعداد ۵۴ عدد ال ای دی  توان مصرفی ۱۸۰ وات  دارد  . این مدل پارکن قابلیت تغییر با صدای موزیک را دارد .

وبا امکان اتصال DMX  قابلیت بیشتری از این دستگاه می توان انتظار داشت یعنی با استفاده از dmx شما میتوانید کنترل این رقص نور را در دست بگیرید برای مثال روی رنگ ابی ثابت نگه دارید و یا سرعت ان را تغییر دهید.

از مشخصات دیگر پارکن میتوان از موارد ذیل نام برد

  • دارای لامپ ال ای دی
  • دارای ۵۴ عدد ال ای دی در ۴ رنگ (قرمز،سبز،آبی،سفید)در توان یک وات
  • افکت LED چرخشی بسیار زیبایی دارد
  • میتوانید رنگ ها و افکت های مورد نظر خود را تنظیم کنید.
  • ابعاد:۲۶×۲۶×۳۶ سانتی متر
  • دارای حساسیت به صدا میباشد.

 

اجاره رقص نور در تهران

پارکن از نمونه نورهای همیشه مورد استفاده در مراسم است

مووینگ بیم

مووینگها از نمونه نورهایی هستند که به تازگی وارد بازار شدهاند البته اینکه میگم جدید منظور طی ۳ یا ۴ سال اخیر است از مووینگ در تمام مراسمات با شکوه استفاده میشود در واقع بدلیل قیمت رنت بالا و تخصص استفاده از این نورپردازی بیشتر در مراسم با هزینه بالا استفاده میشود .

این مدل نور بدلیل قدرت پرتاب بسیار بالا و طرح های زیبا و منحصر به فرد جایگزین با کیفیتی ندارد.

مووینگها اغلب در تعداد ۲ ” ۴ ” ۶  و کلا تعداد زوج استفاده میشوند و تمام این تعداد به یک dmx مرتبط میشوند که با کنترل از طریق اپراتور تمام مووینگها به یک شکل گردش میکنند و افکت نوری همسانی دارند .

این دستگاه ها قابلیت اجرای نورپردازی در حالت ها و شکل های مختلفی دارند که هر یک جلوه و زیبایی خاصی به آن فضا می دهند .
همچنین بسیاری از آنها دارای قابلیت متحرک بودن و ثابت بودن را دارند وشما می توانید از آن ها در محیط های داخلی و خارجی طبق نیاز خود استفاده کنید.
حالا که  با مووینگ اشنا شدید باید بگوییم که  این دستگاه های رقص نور در شکل ها و نوع های مختلف در دسترس می باشد.
مووینگها در مدلهای مختلف عرضه میشوند برای مثال مووینگ بیم ” اسپایدر ” مینی موینگ ” مووینگ وش و مووینگ فایتر
 
 
مووینگ بیم

مووینگ بیم نور بسیار زیبا و فراگیری دار

بار دیگر تاکید میکنم برای اجاره رقص نور در تهران و اطراف تهران با ما مشاوره نمایید.

اجاره رقص نور حرفه ای

اجاره پارکن

سخن اخر در این مقاله

در اخر این مبحث باید بگویم بلیل تنوع خیلی خیلی زیاد نورپردازی معرفی کامل این وسایل از عهده این بحث خارج است اما قول میدهم در مقالات بعدی تعدادی دیگر از نورپردازیهای بروز را به شما خوبان معرفی نمایم و د این مقاله فقط به اختصار چند مورد را نام میبرم. جاره نورپردازی اجاره نور پردازی غرب تهران اجاره لیزر اجاره بخار اجاره پارکن اجاره فلش اجاره میکروفن اجاره موینگ اجاره موینگ بیم اجاره فالو

اجاره رقص نور در تهران تخصص ماست