اجاره اکو و باند

اجاره باند در قیطریه
اجاره باند در قیطریه
27/06/2020
بلک لایت
اجاره رقص نور در تهران
14/07/2020
اجاره پایه باند

اجاره پایه باند

اجاره اکو و باند برای استفاده در مهمانیها و مراسمات مذهبی متناسب با تعداد مهمانان و فضای شما

برای اینکه یک مراسم مهمانی “تولد ” نامزدی و یا عروسی را بسیار باشکوه و بی دغدغه برگزار کنید مهمترین موضوع پخش موزیک مناسب و با کیفیت توسط یک سیستم صدای کارامد است. تلفن تماس مستقیم با مدیریت برای مشاوره۰۹۱۲۳۷۲۲۶۸۳ – ۰۹۱۹۷۰۶۲۲۴۰

چگونه میتوانید یک باند مناسب انتخاب نمایید.

برای اینکه یک باند مناسب مراسم خود تهیه نمایید میبایست اطلاعاتی در خصوص اسپیکرها داشته باشید اطلاعاتی مانند قدرت باندها مثلا ۱۲ اینچ ۱۵ اینچ ۱۸ اینچ و وات واقعی خروجی اسپیکرها یعنی خروجی ار ام اس و همچنین کیفیت باندها و اصلی بودن مارک انهاست.

باندها به دو دسته پسیو و اکتیو تقسیم میشوند معمولا برای مراسم تولد و مهمانی که مهمانهایی حدودا ۲۰ تا ۴۰ نفر دارید باند اکتیو مناسبتر است .

این مدل باندها با قدرتهای متفاوتی در بازار موجود میباشند و قابلیت اتصال به بلوتوث ” فلش ” و سشیم aux بسیار راحتتر از باندهای پسیو مورد استفاده قرار میگیرند.

برای بیشتر شدن اطلاعات شما یک نمونه باند خوب و قابل اطمینان را به شما معرفی میکنم.

مشخصات باند اکتیو پی اس

باند اکتیو ۱۲ اینچ PS مدل PS12A : یک اسپیکر پر قدرت ۲۰۰ وات ،مجهز به پورت USB برای پخش انواع فرمت های صوتی و نیز اتصال به انواع اسمارت ها از طریق بلوتوث ، میباشد.

این نوع باند با درگاه های متنوع ورودی برای اتصال انواع کابل AUX ، XLR،TRS و خروجی اسپیکون جهت اتصال به یک اسپیکر بدون آمپلی فایر ،بخشی از قابلیت های این مولتی پلیر است .

استفاده از یک تیوتر ۳۴ میلی متری و یک ووفر ۱۲ اینچی در کنار یک پاور آمپلی فایر ۴ ترانزیستوری ، دوام این اسپیکر را برای پخش یک موسیقی با کیفیت در زمان بالا تضمین می کند.

این اسپیکر پرتابل خوش صدا با وزن مناسب جای خود را  در مصارف خانگی و مهمانی ها باز کرده است.

 

اجاره باند برای مهمانی کرایه سیستم صدا

شما مشتری محترم برای اجاره اکو و باند ما را مشاور امین خود بدانید.

همچنین اجاره انواع نورپردازی و میزهای ال ای دی یا سوارز” بلک لایت ولیزر